Strona główna | Dziekanat
 

 

 

  Dziekanat
 

 

Wybrzeże Wyspiańskiego 27

50-370 Wrocław

budynek A-1, pokój 253

 

tel. 71 320 30 00 

fax. 71 320 29 99 

e-mail: wmat.dziekanat@pwr.edu.pl.

 

GODZINY PRZYJĘĆ:

poniedziałek    8:00–12:00
wtorek
   8:00–12:00
środa
  11:00–15:00
czwartek    8:00–12:00
piątek    8:00–12:00

   
Kierownik dziekanatu 

 

mgr inż. Edyta Landkauf


 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 30 00

e-mail: Edyta.Landkauf@pwr.edu.pl

 

Pracownicy dziekanatu 

mgr Sabina Kowalczuk

 

 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 42 89

e-mail: Sabina.Kowalczuk@pwr.edu.pl

 

 

mgr inż. Justyna Sowa

 

 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 25 15

e-mail: Justyna.Sowa@pwr.edu.pl

 

 

Zespół ds. obsługi procesu dydaktycznego

mgr Kamila Łochańska

 

budynek C-11, pok. 1.16

tel. 71 320 25 21

e-mail: Kamila.Lochanska@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Beata Stanisławczyk

 

budynek C-11, pok. 1.16

tel. 71 320 25 21

e-mail: Beata.Stanislawczyk@pwr.edu.pl

 

Prodziekan ds. Studenckich

doc. dr Janusz Górniak

 

budynek A-1, pok. 252

tel. 71 320 43 06 lub 320 30 00

e-mail: Janusz.Gorniak@pwr.edu.pl

 

Kierownik Studiów Doktoranckich

prof. dr hab. Janusz Mierczyński

 

budynek A-1, pok. 252

tel. 71 320 43 06 lub 320 30 00

e-mail: Janusz.Mierczynski@pwr.edu.pl

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty