Strona główna | Administracja
 

Administracja Wydziału Matematyki (W13)

 

 

Dziekanat 

 

mgr inż. Edyta Landkauf

kierownik dziekanatu


 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 30 00

e-mail: Edyta.Landkauf@pwr.edu.pl

 

mgr Sabina Kowalczuk

samodzielny referent ds. obsługi dydaktyki

 

 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 42 89

e-mail: Sabina.Kowalczuk@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Justyna Sowa

specjalista ds. obsługi dydaktyki

 

 

budynek A-1, pok. 253

tel. 71 320 25 15

e-mail: Justyna.Sowa@pwr.edu.pl

 

Zespół ds. obsługi procesu dydaktycznego

mgr Kamila Łochańska

samodzielny referent ds. obsługi dydaktyki

 

budynek C-11, pok. 1.16

tel. 71 320 25 21

e-mail: Kamila.Lochanska@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Beata Stanisławczyk

specjalista ds. obsługi dydaktyki

 

budynek C-11, pok. 1.16

tel. 71 320 25 21

e-mail: Beata.Stanislawczyk@pwr.edu.pl

 

Stanowisko ds. obsługi administracyjnej Wydziału

mgr inż. Anna Byszewska

starszy specjalista ds. obsługi administracyjnej

 

budynek C-11, pok. 1.16

tel. 71 320 25 29

e-mail: Anna.Byszewska@pwr.edu.pl

 

Zespół asystentów ds. kadr

mgr Elżbieta Kozyra

specjalista-asystent ds. kadr

 

budynek C-11, pok. 1.03

tel. 71 320 20 58

e-mail: Elzbieta.Kozyra@pwr.edu.pl

 

mgr Alicja Szczygieł

specjalista ds. BHP

 

budynek C-11, pok. 0.1 lub budynek A-1, pok. 314 (antresola)

tel. 71 320 23 93

e-mail: Alicja.Szczygiel@pwr.edu.pl

 

Zespół asystentów ds. finansowych

 

mgr inż. Ewelina Rabska

specjalista-asystent ds. finansowych

mgr inż. Kinga Bojdo

specjalista asystent ds. finansowych

 

budynek C-11, pok. 1.17

tel. 71 320 21 00

e-mail: Kinga.Bojdo@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Joanna Ozimek

samodzielny referent ds. finansowych

 

budynek C-11, pok. 1.17

tel. 71 320 21 00

e-mail: Joanna.Ozimek@pwr.edu.pl

 

Zespół ds. aparatury, zamówień i logistyki

 

mgr inż. Paulina Głuszak

specjalista ds. zamówień publicznych;

koordynator ds. zamówień publicznych

 

mgr Anna Smyk

specjalista ds. logistyki

 

budynek C-11, pok. 1.17

tel. 71 320 21 00

e-mail: Anna.Smyk@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Agnieszka Udycz

specjalista ds. logistyki

 

 

 

Zespół ds. obsługi IT

mgr inż. Monika Kaczmarz

starszy specjalista ds. systemu informatycznego

 

budynek C-11, pok. 4.02

tel. 71 320 20 11

e-mail: Monika.Kaczmarz@pwr.edu.pl

 

mgr inż. Mirosław Wojtylak

specjalista ds.informatycznych

 

budynek C-11, pok. 4.02

tel. 71 320 20 11

e-mail: Miroslaw.Wojtylak@pwr.edu.pl

 

Oddział CWINT W13

mgr Renata Garczarek

kustosz biblioteczny

 

budynek C-11, pok. 0.1

tel. 71 320 31 00

e-mail: Renata.Garczarek@pwr.edu.pl

 

mgr Emilia Szymków

bibliotekarz

 

budynek C-11, pok. 0.1

tel. 71 320 31 00

e-mail: Emilia.Szymkow@pwr.edu.pl

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty