„Indian Summer School” dla studentów PWr

Data: 25.06.2017 Kategoria: Studenci

W dniu 3 lipca o godz. 13.15 w budynku C.7 w sali 504 odbędzie się spotkanie informacyjne z udziałem wykładowców i studentów z Indii poświęcone organizacji IV edycji „Indian Summer School 2018”. „Indian Summer School 2018” w Parul University w Indiach jest skierowana do osób, które pragną poznać bogatą kulturę i tradycję Indii, odmienne sposoby nauczania oraz nawiązać międzynarodowe kontakty. W ramach pobytu w Parul University oprócz ciekawych zajęć dydaktycznych, wykładów i spotkań z ekspertami oraz wizyt w laboratoriach i przedsiębiorstwach, polscy studenci będą mieli także okazję poznać język hindi oraz odwiedzić ciekawe miejsca, uczestnicząc w zorganizowanych wycieczkach turystycznych. Ciekawy program, niezapomniane wrażenia z pobytu w Indiach, spotkanie z odmienną kulturą! Zasięgnij informacji u źródła! Przyjdź! Więcej informacji w Dziale Współpracy Międzynarodowej, pod adresem: Ewa.Mroczek@pwr.edu.pl.