Konkurs dla doktorantów w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki

Data: 12.10.2017 Kategoria: Studenci

Dr hab. inż. Anna Jaśkiewicz ogłasza konkurs dla doktorantów w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki pt. "Metody rekurencyjne w grach stochastycznych i procesach decyzyjnych". W ramach realizacji zadań badawczych w projekcie stypendysta będzie zobowiązany prowadzić badania w obszarze gier stochastycznych zgodnie z założeniami projektu, współpracować przy rozpowszechnianiu wyników, pomagać w przygotowaniu publikacji, prezentacji.

Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: anna.jaskiewicz@pwr.edu.pl, podając w tytule maila - „Stypendium w konkursie OPUS - stypendysta”. Termin zgłaszania aplikacji: 30.10.2017 roku, do godziny 12:00. Szczegóły ogłoszenia są dostępne na stronie NCN.