Noc Laboratoriów

Data: 14.10.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska sala 204 w budynku A1

pokaż na mapie

W dniu 14 października 2017 r. rozpocznie się III edycja Nocy Laboratoriów. W roku bieżącym do projektu przystąpili także pracownicy Politechniki Wrocławskiej. Wykłady popularyzujące matematykę poprowadzi czterech wykładowców Wydziału Matematyki: dr hab. Krzysztof Burnecki, dr hab. inż. Mateusz Kwaśnicki, dr hab. inż. Paweł Sztonyk, dr hab. Janusz Szwabiński.

Udział w wykładach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy rozpoczną się  7 października, równo o godzine 12:00. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem serwisu evenea.pl, a linki do wszystkich warsztatów i atrakcji będą dostępne na stronie wydarzenia.