Szkoła Małe Horyzonty

Data: 11.01.2018 Kategoria: Studenci

W dniach 16-18 marca 2018 r. w Ośrodku Badawczym i Konferencyjnym w Będlewie odbędzie się druga edycja weekendowej szkoły Małe Horyzonty dla studentów i doktorantów matematyki.  Organizatorzy zapraszają studentów i doktorantów matematyki z całej Polski. Wykłady powinny być dostępne dla studentów, którzy ukończyli kursy analizy, algebry, algebry liniowej, topologii, równań różniczkowych,  rachunku prawdopodobieństwa, funkcji analitycznych, statystyki, analizy funkcjonalnej. Celem szkoły jest pokazanie studentom kierunków, jakie mogą obrać, zanim zaglębią się w wybraną dziedzinę.

Zdjęcia z pierwszej szkoły i dalsze informacje dostępne są na stronie Instytutu Matematycznego PAN. Udział można zgłaszać do 9 marca 2018 r.