Mecz wydziałowy

Data: 06.10.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W niedzielę 7.10 o godzinie 13:00 na boisku do piłki nożnej przy ulicy Lotniczej 72 został rozegrany pierwszy mecz - pracownicy Wydziału kontra studenci. Wynik meczu do końca nie był pewny, ostatecznie zakończył się wynikiem 6:5 dla pracowników.

Już od 8.10 rozpoczynają się międzywydziałowe rozgrywki w piłce nożnej. Wszystkie mecze odbywają się na boisku Gimnazjum nr 19 przy ul. Dembowskiego 39. Zapraszamy do kibicowania, a reprezentacji piłkarskiej naszego Wydziału życzymy powodzenia. Poniżej tabela spotkań.

liga_miedzywydzialowa_2018.png