„Data Science @ Nokia”

Data: 08.10.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

We wtorek 16 października 2018 r. o godz. 17:15 w sali 0.38 w budynku C-13 odbędzie się pierwszy z sześciu wykładów „Data Science @ Nokia”, przygotowany przez ekspertów z Nokia AI Lab we współpracy z Wydziałem Matematyki PWr.  Prowadzący będą koncentrować się na tematyce sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W ramach wykładów główny nacisk zostanie położony na aspekty związane z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zaprezentowane techniki i metody zostaną poparte licznymi przykładami ilustrującymi, w jaki sposób wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w Nokii do automatyzacji procesów i rozwoju strategii komercyjnej firmy.

Plan ramowy wykładów przedstawia się następująco:
1. Data Science at Nokia.
2. Data Collection & Preprocessing.
3. Descriptive Analytics.
4. Predictive Analytics.
5. Prescriptive Analytics.
6. Data Visualization.

Więcej informacji o całym cyklu pod adresem https://nokiawroclaw.pl/wydarzenie/data-science-nokia/. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

nokia.png