Nagroda Santander Universidades

Data: 21.11.2016

W trakcie uroczystych obchodów święta Politechniki Wrocławskiej rektor wręczył stypendia Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły. Nagrodę Santander Universidades - stypendium za wybitne osiągnięcia, w uznaniu działalności naukowej i zaangażowania w sprawy studentów, otrzymał Szymon Sobieszek, student kierunku Matematyka Stosowana. Jedno ze stypendiów Fundacji Banku Zachodniego WBK dla studentów wyróżniających się w działalności naukowej, organizacyjnej, sportowej lub kulturalnej otrzymał Łukasz Leżaj, student kierunku Matematyka.