2nd Wrocław Logic Conference

Data: 31.05 - 02.06.2024
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska bud. C13 s.1.27

pokaż na mapie

2nd Wrocław Logic Conference jest konferencją organizowaną przez Politechnikę Wrocławską oraz Uniwersytet Wrocławski. Jest to kontynuacja 1st Gdańsk Logic Conference, która odbyła się w zeszłym roku na Uniwersytecie Gdańskim. Konferencja będzie okazją do spotkania specjalistów z logiki oraz dziedzin pokrewnych z całego świata, w szczególności: Stanów Zjednoczonych, Kanady i różnych krajów Europy.

W ramach 2nd Wrocław Logic Conference odbędą się dwa specjalne wydarzenia:

• Ryll-Nardzewski Lecture - wykład prof. Jana va Milla (University of Amsterdam) oraz
  • Mostowski Lecture - wykład prof. Stevo Todorcevica (University of Toronto).

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji: https://prac.im.pwr.edu.pl/~twowlc