35. edycja Akademickich Targów Pracy

Data: 07.11.2021 Kategoria: Studenci

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Projekt realizowany jest z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

35. Akademickie Targi Pracy to wspaniała okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracodawcami
w przyjaznej atmosferze podczas rozmów w wirtualnych pokojach.

Już 17 listopada 2021, 10:00 – 16:00.

Ze względów bezpieczeństwa Akademickie Targi Pracy będą odbywały się online.  Dodatkowo w dniach 16, 18, 19 listopada będzie można wziąć udział w webinarach on-lineBędą też konkursy.

Dołącz do wydarzenia i nie przegap zapisów na spotkania z pracodawcami.

ZAREJESTRUJ SIĘ na Akademickie Targi Pracy i bądź na bieżąco.

grafika_atp.jpg