Assessment Center. Poznaj czym jest i jak działa.

Data: 06.01.2017 Kategoria: Studenci

Jeśli zastanawiasz się, co może Cię spotkać w procesie rekrutacyjnym, to podczas warsztatów organizowanych w dniu 13.01.2017 r. na Politechnice Wrocławskiej będziesz miał okazję sprawdzić się w ćwiczeniach stosowanych przez Centra Oceny. Spotkanie poprowadzą HR Biznes Partnerzy na co dzień pracujący w firmie KRUK S.A. - Anna Gwóźdź – Wiśniewska, która współpracuje z obszarami finansowo – analitycznymi, oraz Łukasz Sznapka zawodowo wspierający obszar IT. Szczegóły i zapisy na stronie Biura Karier PWr.

2017_01_13_assessment.jpg [ .jpg 8.13 KB ]

30-01-2017