Dni Matematyki

Data: 26.10.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

pokaż na mapie

Samorząd studencki wraz z kołami naukowymi działającymi na Wydziale Matematyki  zaprasza na Dni Matematyki, które odbędą się już 26-27 października. To doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy, praktycznych umiejętności, a przede wszystkim do poznania pracodawców oraz do studenckiej integracji.

W tym roku w programie wykłady cenionych profesorów, prelekcje firm i praktyczne warsztaty z zakresu m.in. matematyki kwantowej, data science, uczenia maszynowego i wizualizacji danych.

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę ze studiami, gwarantujemy, że razem z nami doskonale wdrożysz się w życie studenckie i przekonasz się, że nauka połączona z aktywnym działaniem daje milion możliwości. Jeśli jesteś z nami już kolejny rok, z pewnością wiesz, że na Dni Matematyki po prostu warto przyjść.

Wszelkie aktualności, link z zapisami, regulamin wydarzenia i program można znaleźć na stronie FB.

plakat.jpg