Dodatkowe egzaminy z matematyki

Data: 14.02.2019 Kategoria: Studenci

Dodatkowy termin 18.02.2019 r. (poniedziałek) dotyczy wyłącznie kursów z matematyki ogólnouczelnianej kończących się egzaminem. W tym dniu o godzinie 9:00 w sali P01 w budynku C-11 do egzaminu będą mogli przystąpić studenci, którzy:

1. wypełnią druk zgłoszenia na dodatkowy egzamin (dostępny również na portierni budynku C-11),
  2. przedstawią wykładowcy usprawiedliwienie nieobecności.

Wypełnione i podpisane przez wykładowcę druki należy wrzucać do skrzynki obok drzwi sekretariatu (pok. 1.16 bud. C-11). Ważne są tylko druki podpisane przez wykładowcę. Termin dostarczania zgłoszeń 15.02.2019 r. (piątek) do godz. 16:00. Po tym terminie wykładowca uzgadnia ze studentem datę indywidualnego egzaminu za wiedzą i zgodą dziekana na przedłużenie terminu egzaminu.