Dr hab. inż. Tomasz Grzywny prezesem Wrocławskiego Oddziału PTM

Data: 24.01.2023 Kategoria: Wydarzenie

W grudniu 2022 r. odbyły się wybory władz Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego na kadencję 2023-2025. Prezesem Oddziału został dr hab. inż. Tomasz Grzywny, Wiceprezesem – dr hab. Piotr Borodulin-Nadzieja, Sekretarzem  dr Karina Olszak a Skarbnikiem  dr Marek Teuerle. Do Zarządu Oddziału weszli ponadto profesorowie: Krzysztof Bogdan, Grzegorz Karch i Dariusz Buraczewski
Nowy Zarząd zachęca do członkostwa w PTM wszystkich, którym leży na sercu matematyka, edukacja matematyczna i kultura matematyczna oraz społeczność, którzy ma nad nimi pieczę.
Wrocławski Oddział PTM organizuje m.in. bardzo popularny Konkurs na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki. Laureatów 56-tej edycji konkursu poznamy już niebawem.
wybory_zarzadu_ptm_wroclaw.jpg
Na zdjęciu (od lewej): prof. dr hab. Paweł Krupski, dr hab. inż. Tomasz Grzywny, dr Małgorzata Głogowska, dr hab. Ryszard Deszcz.