Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej

Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska online
Godzina: 10:00 - 13:00

dni_otwarte_pwr_2022_en_v11.jpg

W poniedziałek, 4 kwietnia, zapraszamy na Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej, gdzie nie tylko przedstawimy naszą ofertę studiów, ale też odpowiemy na każde pytanie związane z tegorocznym naborem.

Wydarzenie w formule online rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00.

TRANSMISJA ONLINE
4 kwietnia godz. 10.00

Na uczestników czekają wirtualne prezentacje, w trakcie których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o:

• naszych kierunkach studiów,
  • działających na uczelni studenckich kołach naukowych,
  • ofercie stypendialnej,
  • możliwości korzystania z akademików,
  • terminach i wymaganych dokumentach w procesie rekrutacyjnym.

Przez cały czas trwania wydarzenia na wszystkie pytania związane z procesem rekrutacji będą odpowiadać pracownicy Działu Rekrutacji. W konkursach organizowanych na profilu Fb Działu Rekrutacji będzie można wygrać uczelniane gadżety, a także darmowe przejazdy Polinką oraz Poliburgery wrocławskiego Pasibusa.

Na specjalnie przygotowanym portalu będzie można odbyć wirtualny spacer po kampusie oraz odwiedzić stoiska poszczególnych wydziałów i trzech filii. Szczególnie zapraszamy do prezentacji Wydziału Matematyki.

Tegoroczny nabór na Politechnikę Wrocławską rozpocznie się już w połowie maja. Więcej informacji na stronie Działu Rekrutacji.

W tym samym dniu prowadzona będzie na naszej uczelni tradycyjna akcja „Dziewczyny na Politechniki”. Z tej okazji zapraszamy także na stronę Dnia Otwartego, gdzie zaplanowaliśmy inspirującą rozmowę o perspektywach studiowania na kierunkach inżynierskich. W rozmowie prowadzonej przez Martynę Dziakowicz z Akademickiego Radia Luz wezmą udział: prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Zarządzania, Honorata Poturaj, doktorantka w Szkole Doktorskiej, Dorota Budzyń, absolwentka kierunku mechanika i budowa maszyn oraz Miriam Stube, studentka kierunku biomechanika.

Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn (i nie tylko) już 7 kwietnia, szczegóły na dziewczynynapolitechniki.pl.

dziewczyny_na_politechniki_2022.jpg