European Physical Society Conference

Data: 14.02.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Matematyki PWr bud. C19 s. A.4.1

pokaż na mapie

Zapraszamy do udziału w prestiżowej konferencji sekcji Fizyki Statystycznej i Nieliniowej (SNPD - Statistical and Nonlinear Physics Division) Europejskiego Towarzystwa Fizycznego (EPS – European Physical Society), która odbędzie się w dniach 14-15 luty na Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej. Wydarzenie to będzie nie tylko doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących interdyscyplinarnych zastosowań fizyki statystycznej, ale również świętem uhonorowania wybitnych uczonych za ich znaczące osiągnięcia w ten obszar badań.

W planie konferencji, między innymi rozdanie nagród 2023 EPS Statistical and Nonlinear Physics Prize oraz 2023 EPS-SNPD Early Career Prize oraz wykłady nagrodzonych. Pełny plan konferencji dostępny jest na stronie Konferencji.

Uczestnictwo w wykładach nie wiąże się z żadną opłatą, nie wymagamy również rejestracji. Serdecznie zapraszamy.