Gala pracodawców

Data: 17.05.2017 Kategoria: Studenci

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza 23 maja 2017 r. na Galę Pracodawców. W trakcie gali zostaną wręczone wyróżnienia pracodawcom, których wybrali w tym roku studenci Politechniki Wrocławskiej. Uroczystości towarzyszy Sesja Networkingowa z pracodawcami. Udział zapowiedziało ponad 50 pracodawców. W trakcie sesji studenci będą mogli, przy kawie i ciastkach, w bezstresowej atmosferze porozmawiać o karierze zawodowej, prowadzonych w firmach projektach, procesach rekrutacyjnych, a nawet zostawić swoje CV. Zapraszamy do D-20 w godz. 11.00 – 15.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Karier.