Jubileusz 50-lecia WPPT i Zjazd Absolwentów

Data: 22.10.2017 Kategoria: Wydarzenie

W przyszłym roku przypada 50. rocznica powstania Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. Obchody jubileuszowe 50-lecia WPPT i zjazd absolwentów odbędą się 30 czerwca 2018 r. (sobota).

Z okazji 50-lecia WPPT zostanie opracowana publikacja zawierające między innymi ilustrowane zdjęciami krótkie historie WPPT, Instytutów oraz Katedr Wydziału, wybrane wspomnienia pracowników i absolwentów, kompletne listy: absolwentów, wypromowanych doktorów na Wydziale i w instytutach, uzyskanych habilitacji i tytułów profesorskich, kadrę naukowo–dydaktyczną i administrację Wydziału oraz zmieniającą się przez lata strukturę organizacyjną Wydziału. Komitet organizacyjny zwraca się z prośbą o przesyłanie ciekawych materiałów z tamtych lat, na adres: 50-lecie.wppt@pwr.edu.pl

Szczegółowe informacje, harmonogram obchodów jubileuszu zamieszczane będą, w miarę postępu prac organizacyjnych, na stronie internetowej Wydziału WPPT.