Komunikat w sprawie trybu przeprowadzania egzaminów

Data: 30.05.2020 Kategoria: Studenci

W Zarządzeniu Wewnętrznym 42/2020 Rektor określił zasady funkcjonowania Politechniki Wrocławskiej w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2. W odniesieniu do par. 2, ust.8 tego Zarządzenia, Dziekan Wydziału Matematyki wraz z Prodziekanem ds. Dydaktyki podjęli decyzję o zdalnym przeprowadzaniu zaliczeń i egzaminów kursów prowadzonych przez nauczycieli akademickich, doktorantów i pracowników zatrudnionych na umowę-zlecenie na Wydziale Matematyki.

prof. dr hab. Krzysztof Stempak, Dziekan,
dr hab. Janusz Szwabiński, prof. uczelni, Prodziekan