Konferencja Probability and Analysis

Data: 20.05.2019
Miejsce wydarzenia: Będlewo

pokaż na mapie

W dniach 20-24 maja 2019 r. w Będlewie odbędzie się międzynarodowa konferencja Probability and Analysis. Jest to już 4 konferencja w tej tematyce, poprzednie edycje odbywały się w latach 2012, 2015 i 2017. Celem konferencji jest nawiązanie i intensyfikacja współpracy naukowców prowadzących badania w dziedzinach probabilistyki i analizy.

Konferencja jest okazją do podsumowania istniejących badań, wyznaczenia dalszych celów i wspólnych projektów. Konferencja obejmie szereg tematów dotyczących rachunku prawdopodobieństwa i analizy, w tym:

• złożonych systemów stochastycznych,
  • analizy harmonicznej,
  • procesów Markowa i PDE,
  • prawdopodobieństwa w przestrzeniach Banacha,
  • losowych układów dynamicznych.

Konferencja jest organizowana m.in. przez Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Warszawski.

navi_konf_prob_analysis2019.png