Konkurs dla dokorantów w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki

Data: 30.01.2019 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W ramach projektu „Czasy wyjścia: zegar zależny od stanu procesu, procesy Markowsko addytywne, mechanizm gałązkowy i miary quasi-stacjonarne” ogłoszony został konkurs na stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie przez okres 36 miesięcy. Stypendium przewidziane jest dla doktoranta matematyki polskiej instytucji naukowej. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie NCN. Rozstrzygnięcie 13 lutego 2019 r. Zainteresowane osoby proszone są o złożenie dokumentów lub kontakt z kierownikiem projektu prof. dr hab. Zbigniewem Palmowskim - email: zbigniew.palmowski@pwr.edu.pl do 13 lutego 2019 r.