Kurs „Solvency II for life insurance companies”

Data: 08.05.2023 Kategoria: Studenci

W imieniu Allianz Deutschland AG Oddział w Polsce i Wydziału Matematyki zapraszamy na kurs „Solvency II for life insurance companies” wszystkich studentów Wydziału, którzy zainteresowani są tematyką ubezpieczeniowo-finansową.

Kurs będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej dotyczącej projektu Wypłacalność II na przykładzie firmy ubezpieczeń życiowych. Spotkania zaczynają się 15 maja i będą odbywać się dwa razy w tygodniu przez 3 tygodnie w poniedziałki i czwartki w godz. 17:05-18:35 w sali A.1.14 bud. C-19.

Osoby, które chcą uczestniczyć w spotkaniach, proszone są przesłanie zgłoszeń do dr. Michała Balcerka  (michal.balcerek@pwr.edu.pl). Na zajęciach potrzebne będą własne laptopy z pakietem MS Excel. Serdecznie zapraszamy!

przechwytywanie.png