Laureaci Konkursu Opus 12

Data: 23.05.2017 Kategoria: Wydarzenie

Na 9 grantów przyznanych przez Narodowe Centrum Nauki w konkursie Opus 12 w naukach matematycznych (panel ST1), aż 2 otrzymali pracownicy Wydziału Matematyki:

• dr Tomasz Grzywny - projekt pt. "Jądra ciepła: konstrukcja i oszacowania",
  • dr hab. inż. Anna Jaśkiewicz  - projekt pt. "Metody rekurencyjne w grach stochastycznych i procesach decyzyjnych".

Dodatkowo w dzieninie ekonomia, finanse, zarządzanie, demografia, geografia społeczno-ekonomiczna, urbanistyka (panel HS4) przyznano grant:

• prof. dr. hab. Zbigniewowi Palmowskiemu -  projekt pt. "Metody optymalizacyjne w ubezpieczeniach i finansach".

Więcej informacji można znaleźć na stronie Politechniki Wrocławskiej.