Mini kurs ,,Big data analytics with statistics in cross disciplinary applications"

Data: 06.11.2017 Kategoria: Studenci

W ramach programu Erasmus+ w dniach 9-10 listopada 2017 r. profesor Wolfgang Härdle  z Uniwersytetu Humboldta (Berlin),  poprowadzi kurs pt. "Big data analytics with statistics in cross disciplinary applications". Kurs jest przeznaczony głównie dla studentów Applied Mathematics, ale część miejsc została zarezerwowana dla innych zainteresowanych. Więcej informacji o kursie można znaleźć na stronie HSC. Sudenci pozostałych kierunków zainteresowani uczestnictwem w zajęciach są proszeni o kontakt z prof. Krzysztofem Burneckim (email: Krzysztof.Burnecki@pwr.edu.pl).