Nasi pracownicy w Top 2% rankingu Elseviera i Stanford University

Data: 09.11.2021 Kategoria: Wydarzenie

W październiku 2021 r. wydawnictwo Elsevier we współpracy ze Stanford University opublikowało najnowszą wersję międzynarodowego rankingu naukowców 'single-year impact'. W rankingu umieszczono 2% czołowych światowych badaczy w 176 poddyscyplinach naukowych. Do stworzenia rankingu wykorzystana została baza Scopus za 2020 r. oraz tzw. 'standarized citation metrics'.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w rankingu znalazło się czworo badaczy z Wydziału Matematyki PWr. Są to:

• prof. dr. hab. inż. Krzysztof Bogdan (poddyscyplina Statistics & Probability),
  • dr hab. inż. Mateusz Kwaśnicki, prof. PWr (poddyscyplina Statistics & Probability),
  • prof. dr. hab. inż. Marcin Magdziarz (poddyscyplina Mathematical Physics),
  • dr hab. inż. Agnieszka Wyłomańska, prof. PWr (poddyscyplina Mechanical Engineering & Transports).

Szczegółowe dane można znaleźć na stronie.