Nowy cykl spotkań o hackathonach Koła Naukowego Gauss

Data: 16.11.2021 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Koło Naukowe Gauss organizuje nowy cykl spotkań odbywających się zdalnie, mających na celu przygotowanie Hackathonu, w ocenie członków koła, to jedna z najciekawszych form zdobywania wiedzy, która polega na grupowym rozwiązaniu danego problemu  (biznesowego / programistycznego / analitycznego) w bardzo krótkim czasie. Zadania wymagają różnorodnego zakresu umiejętności, zarówno technicznych, takich jak programowanie czy analiza danych, oraz miękkich, jak np. wystąpienia publiczne.

Jeśli jeszcze nigdy nie brałeś udziału w hackatonach, to koniecznie przyjdź i dowiedz się jak zacząć! Jeżeli brałeś już udział w takich wydarzeniach, nie możesz przegapić okazji na zwiększenie swoich szans na kolejne wygrane!

Spotkania będą odbywać się co tydzień w środę o 18:00 w formie zdalnej, a linki do spotkań będą udostępniane w wydarzeniach na facebooku.