Profesor Krzysztof Bogdan członkiem Rady Naukowej IMPANu

Data: 24.01.2019 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Profesor Krzysztof Bogdan został członkiem Rady Naukowej IMPANu. Rada Naukowa Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk jest niezwykle ważnym organem opiniującym decyzje Dyrektora Instytutu na wielu – nie tylko naukowych – płaszczyznach. Rada Naukowa jest organem stanowiącym, inicjującym, opiniodawczym i doradczym Instytutu w zakresie działalności statutowej oraz w sprawach rozwoju kadry naukowej i badawczo-technicznej.

Profesor Krzysztof Bogdan