Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Tywoniuka

Data: 26.10.2016 Kategoria: Wydarzenie

2 grudnia 2016 r. o godz. 9:15 w sali 5.05 w budynku C-11 przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Tywoniuka pt.: Minimal transformations on continua. Rozprawa i recenzje są wyłożone do wglądu w Bibliotece Głównej Politechniki Wrocławskiej, mieszczącej się w budynku A-1 (Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu). Recenzje oraz streszczenie rozprawy doktorskiej są również dostępne na stronie Wydziału Matematyki.