Wyszukiwarka
Rozdanie nagród w I edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego
26 maja 2026 roku odbyło się spotkanie z laureatami pierwszej edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego (SKM), podczas którego wręczono dyplomy i nagrody.
Laureatami konkursu zostali:
- Radosław Girul – Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki (W12),
- Jacek Bohater – Wydział Chemiczny (W03),
- Mateusz Doleżych – Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11).
Wyróżnienia otrzymali:
- Anton Malatsilau – Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki (W12),
- Grzegorz Matkowski – Wydział Mechaniczny (W10),
- Piotr Żukiewicz – Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N).
Spotkanie prowadził dziekan Wydziału Matematyki. Było ono okazją do poznania uczestników konkursu, rozmowy o ich doświadczeniach oraz wymiany opinii na temat idei i przebiegu SKM.
Oprócz dyplomów i nagród książkowych studenci otrzymali również bluzy Politechniki Wrocławskiej. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią laureatów i organizatorów.

Laureaci pierwszej edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego wraz z dziekanem Wydziału Matematyki prof. Krzysztofem Bogdanem (z lewej) oraz dr. Włodzimierzem Bąkiem (z prawej).