A A+ A++
A A A A

Wydział Matematyki

Wydział Matematyki

Rozdanie nagród w I edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego

Data: 27.05.2026 Kategorie: Studenci

26 maja 2026 roku odbyło się spotkanie z laureatami pierwszej edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego (SKM), podczas którego wręczono dyplomy i nagrody.

Laureatami konkursu zostali:

  • Radosław Girul – Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki (W12),
  • Jacek Bohater – Wydział Chemiczny (W03),
  • Mateusz Doleżych – Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11).

Wyróżnienia otrzymali:

  • Anton Malatsilau – Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki (W12),
  • Grzegorz Matkowski – Wydział Mechaniczny (W10),
  • Piotr Żukiewicz – Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N).

Spotkanie prowadził dziekan Wydziału Matematyki. Było ono okazją do poznania uczestników konkursu, rozmowy o ich doświadczeniach oraz wymiany opinii na temat idei i przebiegu SKM.

Oprócz dyplomów i nagród książkowych studenci otrzymali również bluzy Politechniki Wrocławskiej. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią laureatów i organizatorów.

Laureaci konkursu SKM prezentują nagrody i dyplomy, po lewej stronie stoi dziekan Wydziału Matematyki prof. Krzysztof Bogdan, po prawej dr Włodzimierz Bąk.

Laureaci pierwszej edycji Studenckiego Konkursu Matematycznego wraz z dziekanem Wydziału Matematyki prof. Krzysztofem Bogdanem (z lewej) oraz dr. Włodzimierzem Bąkiem (z prawej).

Politechnika Wrocławska ©