Rozstrzygnięcie konkursu o stypendium w grancie Opus

Data: 09.07.2020 Kategoria: Studenci

W dniu 8 lipca 2020 r. odbyło się posiedzenie komisji dla rozstrzygnięcia konkursu o stypendium dla studenta w grancie NCN „Regularność i asymptotyka dla wielowymiarowych ewolucji markowskich”. Wnioski oceniane są w oparciu o regulamin przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych finansowanych ze środków NCN. Komisja podjęła decyzję, że lic. Maria Milach, studentka Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej, otrzyma stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy, począwszy od 1 października 2020 r.