Topowi absolwenci 2021

Data: 02.11.2021 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Znamy już najlepszych absolwentów w roku akademickim 2020/2021. Najlepszą absolwentką Wydziału Matematyki studiów I stopnia została Martyna Zdeb, która w klasyfikacji ogólnouczelnianej zajęła III miejsce.  Martyna Zdeb napisała pracę dyplomową pod kierunkiem dra inż. Marka Teuerle, pt.  „Aproksymacje prawdopodobieństwa ruiny paryskiej

Dawid Szarek został najlepszym absolwentem studiów II stopnia Wydziału Matematyki oraz Politechniki Wrocławskiej. Laureat ukończył kierunek Applied Mathematics, a promotorem jego pracy dyplomowej pt. „The application of neural networks in the problem of anomalous diffusion parameter estimation” była dr hab. inż. Agnieszka Wyłomańska, prof. uczelni. Wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów oraz  umiejętności praktyczne stosowania zaawansowanych metod modelowania i przetwarzania danych na co dzień wykorzystuje w pracy jako Data Scientist.

Przedstawiamy najlepszych absolwentów Wydziału Matematyki.

Oto najlepsi absolwenci studiów I stopnia:

1. Martyna Zdeb
  2. Kinga Sztonyk
  3. Michał Prusik
  4. Katarzyna Rybarczyk
  5. Patryk Krukowski
  6. Anna Bielawska
  7. Bartosz Goworowski
  8. Jakub Dworzański
  9. Michał Fluder
  10. Kamila Bielska

Podobnie, najlepsi po studiach II stopnia:

1. Dawid Szarek
  2. Paweł Stępniak
  3. Patryk Wielopolski
  4. Edyta Wójcik
  5. Michał Piszczek
  6. Monika Mrozek
  7. Julia Olbrycht
  8. Julia Lachowicz
  9. Zuzanna Jędrzejewska
  10. Barbara Poprawa

Więcej o najlepszych tegorocznych absolwentach można przeczytać na stronie PWr.

absolwenci_pwr_2021.jpg