Trzecia pozycja w rankingu szanghajskim

Data: 01.06.2021 Kategoria: Wydarzenie

Znamy już wyniki prestiżowego rankingu szanghajskiego. Wydział Matematyki zajął wysoką pozycję. Tylko na dwóch polskich uczelniach: Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Jagiellońskim matematykę oceniono wyżej. W edycji 2021 UW zakwalifikowało się w grupie rankingowej 76-100, a UJ w 151-200. Nasz Wydział  zaklasyfikował się do  grupy rankingowej 201-300, utrzymując pozycję z ubiegłego roku. Jest to najwyżej oceniana dyscyplina na Politechnice Wrocławskiej.

Pełne wyniki rankingu dostępne są na oficjalnej stronie GRAS