Trzecie Seminarium Wyjazdowe Wydziału Matematyki

Data: 22.03.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W dniach 20-22 kwietnia 2018 r. odbędzie się Trzecie Seminarium Wyjazdowe Wydziału Matematyki! Wyjazd do ośrodka wypoczynkowego "Marysieńka" w Lewinie Kłodzkim organizowany jest przez Samorząd Studencki Wydziału Matematyki. Ostatnie Seminarium okazało się wielkim organizacyjnym sukcesem, dlatego wszyscy zainteresowani udziałem nie pownni zwlekać. Liczba miejśc jest ograniczona. Na Facebooku, na bieżąco będą publikowane szczegóły dotyczące wyjazdu.