VIII Turniej Gry w SET-a

Data: 01.11.2019 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Już po raz ósmy Koło Naukowe Matematyki zaprasza na turniej gry w SET-a organizowany w ramach Festiwalu Gier Planszowych Gratislavia organizowanego na Politechnice Wrocławskiej w dniach 16-17.11.2019 r. Turniej rozpocznie się  o godzinie 12:00 w dniu 17.11.2019 r. w Strefie Kultury Studenckiej PWr.

W tym roku obowiązuje nowy regulamin turnieju i jeszcze więcej emocji. Ponieważ z roku na rok grupa sympatyków gry SET rośnie, a z nim zaawansowanie uczestników, organizatorzy wprowadzają podział na dwie klasyfikacje – mistrzów oraz amatorów. Przez mistrzów rozumie się osoby, które przynajmniej raz były finalistami Turnieju (zajęły w poprzednich edycjach miejsca 1-4). Każdy uczestnik może zagrać w klasyfikacji mistrzów, jednak mistrzowie nie mogą zagrać w klasyfikacji amatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do indywidualnej klasyfikacji uczestników.

the_best_set.jpg