VI edycja programu Corporate Readiness Certificate

Data: 19.02.2019 Kategoria: Studenci

Program Corporate Readiness Certificate  to cykl bezpłatnych zajęć praktycznych i teoretycznych, organizowanych przez IBM. Szansę na udział w nich ma kilkuset studentów. CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie dodatkowej wiedzy i nowych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego. Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów ostatnich lat studiów licencjackich i magisterskich, którzy znają język angielski na poziomie co najmniej B1 i są zainteresowani zdobyciem nowej wiedzy z zakresu IT. Zajęcia obejmują następujące przedmioty:

• Cloud DevOps czyli nowoczesne sposoby zarządzania systemami IT w chmurze
  • Cyberbezpieczeństwo we współczesnym środowisku IT
  • Backup as a Service
  • Big Data

Aby zapisać się na kurs wystarczy w formularzu rejestracyjnym wybrać jeden z nich i wziąć udział w egzaminie kwalifikacyjnym 28 lutego 2019 r. w sali nr 2.17 budynku C-13.

To wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.  Dodatkowe informacje, formularz rejestracyjny oraz rozkłady zajęć znajdują się na stronie Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.

crc.png