Wnioski o Nagrodę Dziekana

Data: 05.06.2024 Kategoria: Studenci

Zgodnie z Zarządzeniem Dziekana nr 52/2020-2024 z dnia 23 maja 2024, w dniach 6-12 czerwca 2024 można składać wnioski o Nagrodę Dziekana.

Dziekan może przyznać nagrodę z własnej inicjatywy lub na wniosek prodziekana, dyrektora Działu Wsparcia Aktywności Studenckiej, kierownika Sekcji Wsparcia Organizacji Studenckich, kierownika Sekcji ds. obsługi finansowej Działu Wsparcia Aktywności, kierownika Sekcji Organizacji Wydarzeń Studenckich, przedstawiciela Zarządu Parlamentu Studentów lub przewodniczącego Wydziałowego Samorządu Studenckiego (Zarządzenie Wewnętrzne 40/2024).

Osoby, które chciałyby się ubiegać o taką nagrodę, a nie otrzymają rekomendacji wyżej wymienionych osób, proszone są o kontakt z prodziekanem ds. studenckich, prof. Bartoszem Frejem (Bartosz.Frej@pwr.edu.pl, dyżur w dziekanacie w środy w godz. 10-12).