XV Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Data: 06.01.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Przed nami XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych. Na stronie Konkursu zostały udostępnione zadania i nowy regulamin. Pierwsze dwa etapy są internetowe, a finał krajowy będzie zorganizowany w maju w salach Politechniki Wrocławskiej. Podczas finału zostanie wyłoniony skład reprezentacji, która będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowych Mistrzostwach w Paryżu. Zachęcamy do udziału w XV Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Rozwiązania zadań należy podać do 31.01.2018 r. (do godziny 23:59) poprzez formularz rejestracyjny. Informacje o przebiegu Konkursu będą sukcesywnie zamieszczane na stronie Organizatora.