Zaproszenie na przedstawienie okolicznościowe

Data: 27.02.2023
Miejsce wydarzenia: Aula Politechniki Wrocławskiej bud. A1

pokaż na mapie

ciotka_karola_plakat_www.jpg,,Ciotka Karola’’ autorstwa Thomasa Brandona jest XIX-wieczną farsą opowiadającą o perypetiach Jacoba i Karola, studentów uniwersytetu w Oxfordzie, którzy próbują wyznać miłość wychowance i kuzynce lokalnego adwokata. Ich plany ułatwia zapowiedź przybycia ciotki Karola, znanej milionerki z Brazylii. Jednak kiedy damy przybywają, okazuje się, że milionerka opóźnia swój przyjazd, wobec czego studenci nie mają innego wyboru poza wykonaniem planu B …

Na spektakl zapraszamy do Aulii Politechniki Wrocławskiej 27.02.2023 r. o godzinie 18:00.
Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Reżyserką przedstawienia jest Urszula Konopko, która kieruje grupą aktorów teatru POZA z Twardogóry. Wykonawcą jednej z głównych ról jest student kierunku matematyka stosowana - Damian Szuster.

Obsada:
Frank Bobberley - Robert Garwoliński