Dni wstępne

Data: 17.09.2016 Kategoria: Wydarzenie

Uwaga studenci II stopnia: Studenci, którzy studiowali na I stopniu na PWr. nadal posługują się posiadaną legitymacją (pod warunkiem wypełnienia stosownego „Oświadczenia” w/g zał. nr 4 ZW 8/2012, jeśli technicznie można ją przedłużyć). Uprzejmie informuję, że opłatę za elektroniczną legitymację studencką (ELS) obowiązkowo wnoszą tylko studenci, którzy w terminie do 16 września 2016 r. prześlą prośbę o wydanie ELS na wmat.dziekanat@pwr.edu.pl w temacie maila proszę wpisać LEGITYMACJA. Dokonanie opłaty w terminie do 16 września 2016 r. gwarantuje wydanie legitymacji podczas dni wstępnych.

Na Dni wstępne proszę przynieść:

1. opłaty za legitymację - studenci, którzy wnioskowali o ELS-potwierdzenie przelewu (lub wydruk z Edukacja.Cl),
  2. wypełnione „Oświadczenie studenta o odpowiedzialności za zbycie lub udostępnienie legitymacji” załącznik nr 3 do ZW 8/2012
  3. studenci przyjęci, studiujący jednocześnie więcej niż jeden kierunek - wypełnione „Oświadczenie o podstawowym kierunku i miejscu otrzymania ELS (elektronicznej legitymacji studenckiej) - załącznik nr 1 do ZW 8/2012
  4. studenci studiów II stopnia -wypełniony druk „Oświadczenia dotyczącego dalszego posługiwania się dotychczasową legitymacją ELS”, jeśli technicznie można ją przedłużyć załącznik nr 4