Terminy i czynności (MAT I st.)

Terminy Czynności

Na podstawie ZW 118/2023
Procedurze weryfikacji podlega każda praca licencjacka, inżynierska i magisterska, […].

do 15.05.2024 r.

Informacje dodatkowe do SUPLEMENTU:

OSIĄGNIĘCIA SŁUCHACZA  - nagrody i wyróżnienia, publikacje,          konferencje, stypendia

Procedura dla studenta:

1. Należy wypełnić plik Excela, i przesłać go na poniższy adres: wmat.dziekanat@pwr.edu.pl
  2. Dostarczyć  do dziekanatu oryginał wraz z kopią dokumentu potwierdzającego powyższe osiągnięcia.

do 12.06.2024 r.

Wniosek/oświadczenie STUDENTA [EN]

Egzaminy dyplomowe będą odbywać się  w trybie stacjonarnym zg. z ZW 109/2022 tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach student może złożyć wniosek o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego w trybie zdalnym. Skan wniosku wraz ze zgodą promotora (wystarczy e-mailowa) należy wysłać do 12.06.2024 r. na adres wmat.dziekanat@pwr.edu.pl, a oryginał dołączyć do dokumentów patrz poniżej.

do 5.07.2024 r.

STUDENT składa w dziekanacie osobiście, po uprzednim umówieniu wizyty lub wysyła pocztą tradycyjną na adres Wydziału Matematyki  z dopiskiem „Dziekanat” - NIE liczy się data stempla pocztowego

1. oświadczenie o osiągniętej średniej z przebiegu całych studiów
  2. Wniosek* o wydanie tzw. kompletu dokumentów: USOSWeb -> Dla studenta -> DYPLOM -> złóż wniosek
  3. 2 formularze dotyczący udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów PWr.  - wniosek dostępny na stronie Biura Karier (należy zarejestrować się na stronie Biura Karier, uzupełnić dane osobowe, zaznaczyć, czy wyraża się zgodę na badanie losów zawodowych czy nie, wydrukować formularz i podpisać).
  4. wniosek studenta dotyczący trybu przeprowadzenia egzaminu dyplomowego (Engish version) – tylko w szczególnie uzasadnionym przypadku.

* opłaty za dodatkowy odpis dyplomu w j. obcym dla osób, które złożą podanie po egzaminie dyplomowym to: za odpis dyplomu w języku obcym 20 zł  oraz za suplement w j. obcym 20 zł

do 5.07.2024 r.

W sytuacji niezłożenia powyższych dokumentów we wskazanym terminie student powinien złożyć  podanie o:

- przedłużenie terminu składania pracy dyplomowej
- urlop dziekański

Niezłożenie tych dokumentów stanowi podstawę do skreślenia studenta zgodnie z Reg. Stud. Par. 33, ust. 1, pkt 3

od 15.07.2024 r.
do 19.07.2024 r.

Egzamin dyplomowy dla studentów kierunku:

• matematyka, I stopnia