Terminy i czynności (II st.)

Terminy Czynności

Na podstawie ZW 118/2023
Procedurze weryfikacji podlega każda praca licencjacka, inżynierska i magisterska, […].

do 15.05.2024 r.

Dane do SUPLEMENTU:

OSIĄGNIĘCIA SŁUCHACZA  - nagrody i wyróżnienia, publikacje,          konferencje, stypendia

Procedura dla studenta:

1. Należy wypełnić plik Excela, i przesłać go na poniższy adres: wmat.dziekanat@pwr.edu.pl

Dostarczyć  do dziekanatu oryginał wraz z kopią dokumentu potwierdzającego powyższe osiągnięcia.

do 12.06.2024 r.

Wniosek/oświadczenie STUDENTA [EN]

Egzaminy dyplomowe będą odbywać się  w trybie stacjonarnym zg. z ZW 109/2022 tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach student może złożyć wniosek o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego w trybie zdalnym. Skan wniosku wraz ze zgodą promotora (wystarczy e-mailowa) należy wysłać do 12.06.2024 r. na adres wmat.dziekanat@pwr.edu.pl, a oryginał dołączyć do dokumentów patrz poniżej.

do 13.06.2024 r.

Student:
- wprowadza poprzez system „APD” pracę dyplomową wraz z załącznikami ( PDF-wymogi dla pliku) i wysyła ją do akceptacji opiekunowi pracy dyplomowej.
Przy pierwszym logowaniu do systemu należy skorzystać z funkcji „nie pamiętam hasła”.

do dwóch dni roboczych
od dnia wprowadzenia
przez studenta
pracy dyplomowej
do APD

Opiekun niezwłocznie, w nieprzekraczalnym terminie dwóch dni roboczych od dnia wprowadzenia przez studenta pracy dyplomowej do systemu, po akceptacji przez promotora przesyła ją do analizy antyplagiatowej w systemie APD.

do 3 kolejnych dni

APD  generuje tzw. raporty z badania antyplagiatowego (szczegółowy, ogólny) dla przekazanej do analizy pracy dyplomowej.

do 3 dni roboczych
od dnia zawiadomienia
przez system APD
opiekuna
o wygenerowaniu
raportu podobieństwa

Opiekun w nieprzekraczalnym terminie trzech dni roboczych od dnia zawiadomienia przez system APD o wygenerowaniu raportu podobieństwa, na podstawie raportu podobieństwa dla pracy dyplomowej - niebędącej plagiatem, wypełnia i drukuje „Raport ogólny – wnioski” i dopuszcza studenta do egzaminu dyplomowego.

do 18.06.2024 r.

Dotyczy OPIEKUNA PRACY DYPLOMOWEJ:

zgłoszenie propozycji recenzenta pracy dyplomowej poprzez system APD. Następnie propozycję recenzenta  zatwierdza Przewodniczący Egzaminów Dyplomowych.

do 25.06.2024 r.

OPIEKUN PRACY DYPLOMOWEJ składa:

1. Raport ogólny – wnioski
  2. Druki oceny pracy dyplomowej wydrukowany z systemu APD.

do 25.06.2024 r.

RECENZENT PRACY DYPLOMOWEJ składa:

1. Druki recenzji pracy dyplomowej wydrukowany z systemu APD.

do 26.06.2024 r.

STUDENT składa w dziekanacie osobiście, po uprzednim umówieniu wizyty lub wysyła pocztą tradycyjną na adres Wydziału Matematyki  z dopiskiem „Dziekanat” - NIE liczy się data stempla pocztowego

1. egzemplarz pracy dyplomowej zgodny z zaleceniami edytorskimi dla celów  archiwalnych. Wydruk pracy dwustronny, nie zszyty ( luźne kartki).
  2. Oświadczenie o samodzielności - drukują Państwo z systemu APD w języku polskim i angielskim
  3. oświadczenie o osiągniętej średniej z przebiegu całych studiów
  4. Wniosek* o wydanie tzw. kompletu dokumentów: USOSWeb -> Dla studenta -> DYPLOM -> złóż wniosek
  5. 2 formularze dotyczący udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów PWr.  - wniosek dostępny na stronie Biura Karier (należy zarejestrować się na stronie Biura Karier, uzupełnić dane osobowe, zaznaczyć, czy wyraża się zgodę na badanie losów zawodowych czy nie, wydrukować formularz i podpisać)
  6. oświadczenie dotyczące zgody na udostępnienie pracy dyplomowej
  7. wniosek studenta dotyczący trybu przeprowadzenia egzaminu dyplomowego (Engish version) – tylko w szczególnie uzasadnionym przypadku.

* opłaty za dodatkowy odpis dyplomu w j. obcym dla osób, które złożą podanie po egzaminie dyplomowym to: za odpis dyplomu w języku obcym 20 zł  oraz za suplement w j. obcym 20 zł

do 26.06.2024 r.

W sytuacji niezłożenia powyższych dokumentów we wskazanym terminie student powinien złożyć  podanie o:

- przedłużenie terminu składania pracy dyplomowej
- urlop dziekański

Niezłożenie tych dokumentów stanowi podstawę do skreślenia studenta zgodnie z Reg. Stud. Par. 33, ust. 1, pkt 3

od 04.07.2024 r.
do 12.07.2024 r.

Egzamin dyplomowy dla studentów kierunku:

• Appled Mathematics, II stopnia
  • matematyka, II stopnia