Dotacja celowa dla Wydziału Matematyki

Data: 12.09.2016 Kategoria: Wydarzenie

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniu 25 sierpnia 2016 r. przyznał Wydziałowi Matematyki dotację celową na pokrycie kosztów restrukturyzacji. Dotacja obejmuje koszty związane z wyposażeniem Oddziału Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej przy Wydziale Matematyki, stworzeniem systemu do transmisji audio-video, remontem sali 204 w budynku A-1 oraz zatrudnieniem specjalistów z zakresu analizy harmonicznej, równań różniczkowych, matematyki przemysłowej i modelowania stochastycznego, sieci i układów złożonych.