Kubek dla najsympatyczniejszego wykładowcy

Data: 26.06.2017 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W gronie wykładowców, zgłoszonych przez studentów do tytułu najsympatyczniejszego wykładowcy we Wrocławiu, znalazł się dr hab. inż. Mateusz Kwaśnicki, który po podsumowaniu głosów zajął trzecie miejsce. Kubek wykładowcy w tym roku przyznano  dr. inż. Jerzemu Kotowskiemu z Politechniki Wrocławskiej.

,,Już sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem, miłym zaskoczeniem i motywuje do jeszcze większego zaangażowania w pracę dydaktyczną" - mówi dr hab. Mateusz Kwaśnicki.

kandydat do tytułu najsympatyczniejszego wykładowcy w 2017 roku