Wydział uzyskał kategorię A

Data: 19.10.2017 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W dniu 16 października 2017 r. zostały opublikowane wyniki kompleksowej oceny działalności naukowej przeprowadzonej przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych w 2017 r.

Wydział Matematyki Politechniki Wrocławskiej otrzymał kategorię A.

Wydział był oceniany w grupie jednostek matematyczno-informatycznych. Warto dodać, że spośród wszystkich wydziałów w tej grupie, wliczając dwa z kategorią A+, Wydział Matematyki Politechniki Wrocławskiej uzyskał najwyższą punktację za osiągnięcia naukowe i twórcze,  najbardziej prestiżowym kryterium w punktacji MNiSW.