Charytatywny koncert Piotra Paduszyńskiego

Data: 29.05.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

5 czerwca o godzinie 19.00 w Auli Politechniki Wrocławskiej odbędzie się koncert Piotra Paduszyńskiego. Będzie to solowy występ przy fortepianie, na który składać się będą jego własne kompozycje. Po godzinnym koncercie odbędzie się zbiórka na rzecz fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Organizatorem jest Samorząd Studencki Wydziału Matematyki i Piotr Paduszyński. Piotr jest pianistą, kompozytorem oraz studentem II roku Matematyki Stosowanej. Angażuje się w wiele muzycznych wydarzeń takich jak jam sessions, recitale czy koncerty. O swojej muzyce mówi, że jest blisko muzyki filmowej, ma za zadanie poruszać wyobraźnie i zmysły. W grudniu ubiegłego roku wydał swoją pierwszą płytę „Silence” nagraną w studio Leszka Możdżera BITTT. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami znajdującymi się na stronie wydarzenia na portalu Facebook

paduszynski_piotr.png