Dni Matematyki 2023

Data: 14.04.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Matematyki PWr bud. C19

pokaż na mapie

Studenci Wydziału Matematyki zapraszają na tegoroczne Dni Matematyki, które odbędą się stacjonarnie 14-15 kwietnia w nowej siedzibie Wydziału Matematyki.

Wspaniałe 2 dni pełne różnorodnych warsztatów — od tematów informatycznych, przez finansowe i deterministyczne, a kończąc na statystyce i teorii. Zapisując się na konkretne warsztaty można wybrać, w które tematy chcecie się zagłębić. Organizatorzy stawiają na formę interaktywną, w której uczestnicy wydarzenia mogą w trakcie zajęć aktywnie uczestniczyć. Nie zabraknie integracji, będzie na nią czas w przerwach pomiędzy warsztatami i w piątek wieczorem.

Już jest aktywny link do zapisów. Nie zwlekajcie, bo zapisy trwają jedynie do 10.04, a miejsca na warsztaty są ograniczone!

Szczegółowe opisy warsztatów są zamieszczane na FB.