Dr hab. inż. Anna Jaśkiewicz redaktorem czasopisma „SIAM Journal on Control and Optimization”

Data: 11.01.2021 Kategoria: Wydarzenie

siam_czasopismo_m.pngDr hab. inż. Anna Jaśkiewicz, prof. uczelni została zaproszona do redakcji czasopisma „SIAM Journal on Control and Optimization. Czasopismo należy do jednych z najbardziej prestiżowych czasopism poświęconych teorii sterowania i optymalizacji układów dynamicznych w czasie ciągłym i dyskretnym. Wydawane jest od 1962 roku przez Society for Industrial and Applied Mathematics (SIAM).