Data: 07.03.2022 Kategoria: Studenci

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studentów i Doktorantów Wydziału Matematyki ogłasza możliwość składania wniosków konkursowych (formularz K) oraz wniosków budżetowych (formularz B) w wersji papierowej w terminie do 30 marca 2022 r. do godziny 15:00. Miejsce składania wniosków: pok. 1.17 bud. C11.

W celu uzyskania numeru wniosku prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem Komisji - mgr inż. Eweliną RabskąEwelina.Rabska@pwr. edu.pl.

Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać również złożony w wersji elektronicznej - przesłany w formacie PDF na adres email: kfds.w13@pwr.edu.pl. W tytule wiadomości należy podać numer wniosku otrzymany od Sekretarza Komisji wpisany w „Zeszycie  Wniosków”: nr wniosku/W13/rok/ .

Drugie posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studentów i Doktorantów Wydziału Matematyki odbędzie się 5 kwietnia 2022 r. o godz. 10:50. Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego w kraju posiedzenie odbędzie się w formie zdalnej.