Egzamin na ocenę celującą

Data: 28.02.2019 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W czasie zimowej sesji egzaminacyjnej odbyła się kolejna edycja konkursu studenckiego pn. „Egzamin na ocenę celującą”. Do udziału w konkursie zaproszeni zostali studenci I roku z wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, którzy zaliczyli kursy z Analizy matematycznej 1 lub z Algebry z geometrią analityczną na oceną przynajmniej db+. Na egzaminie mieli oni do rozwiązania w czasie 3 godz. 4 trudne i nietypowe problemy. Nagrodę, czyli ocenę celującą, otrzymali studenci, którzy uzyskali min. 50 % max liczby punktów. Zadania z minionych edycji konkursu można znaleźć w zakładce egzaminy na ocenę celującą.

W części konkursu dotyczącej Analizy matematycznej 1 udział wzięło 40 studentów. Zwycięzcami zostało 8 osób:

• Jakub Bober z Wydziału Elektrycznego,
  • Marta Fojcik z Wydziału Elektrycznego,
  • Kacper Gąsior z Wydziału Informatyki i Zarządzania,
  • Patrycja Jackowiak z Wydziału Elektroniki,
  • Agnieszka Kraszkiewicz z Wydziału Budownictwa Lądowego,
  • Michał Lemański z Wydziału Elektroniki,
  • Jakub Smołka z Wydziału Informatyki i Zarządzania,
  • Jan Szecówka z Wydziału Elektroniki.

Zaś w części konkursu obejmującej Algebrę z geometrią analityczną wzięło udział 34 studentów. Ocenę celującą z tego przedmiotu otrzymało 7 osób:

• Jakub Jędruszek z Wydziału Informatyki i Zarządzania,
  • Michał Lemański z Wydziału Elektroniki,
  • Patryk Marciniak z Wydziału Elektroniki,
  • Mateusz Rogoziński z Wydziału Matematyki,
  • Krzysztof Ruczkowski z Wydziału Informatyki i Zarządzania,
  • Michał Skubek z Wydziału Elektroniki,
  • Agata Urbanek z Wydziału Matematyki.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Zapraszamy do udziału w Egzaminie na ocenę celującą z Analizy matematycznej 2, które odbędą się w lipcu 2019 r.